Ana sayfa » Blog » Verge (XVG) ve PundiX Yeni Bir Ortaklık Duyursu

Gönderiyi Paylaş

Bitcoin

Verge (XVG) ve PundiX Yeni Bir Ortaklık Duyursu

Verge (XVG) ve PundiX ortaklık kurduklarını basına duyurdu. Bu para sanal bakımda BTC eşit oranlara sahiptir, ikisi de  bu güne kadar çok başarılar  elde etmiştir . PundiX ile artık marketten su almak kadar kolay olacak Verge alışverişi mümkün olacaktır. Bunun çözümü ise Pos ile gerçekleşecektir. PundiX ile müşteri ile satıcı arasında ki kripto para alışverişini kolaylaştıracaktır.

 

Kripto  para bir şirkettir  bu şirketin içinde  BTC  verge  gibi para birimidir  ve benzeri  gibi  çok para birimi vardır bir müşterinin kripto para kulanı çok az dır çünkü yeni açılan bir para birimi’dir bu para sadece sanal anlamda kullanmaktadır bu paranın daha ne rengi nede fiyatı koyulmamıştır bu para birimi belkide doların yerine geçebilir pundi para şimdi ilke  sadece kredi kartı çıkmıştır bu pundi parayı kullanması için  kripto para ya dönüştürmesi lazım dönüştüre bilmesi içinde POS baş vurması lazım almak içinde ise bunu  BTC güzegalrındanda  alına bilir pundi para birçok ülkede kulanmaya başladı şimdi ise yavaş yavaş  Türkiye yayılmaya başladı pundi para birçok yerlerde para olark geçmeye başladı pundi x çözülme verge çok benzer için neredeyse aynı dır pundi para tek diyedir pundi altın yerine geçebilir pundi x nasıl kulana bilirsiniz pundi  mağzlarda yada şirketlerde kulana bilirsiniz pundi x sade kripto para delildir aynı zaman’da bir çok para birimde  destekliyor  ve  pundi şirkettin açıklamasınını göre 3 yılda 100 bin  ve 700 bin civarı pos dağıtmayı planlıyorlar  rundi kısaltılmış hali ise NPXS’dir  heyer bir mağzada pundi pos cihzı varsa orada bitcoin bile alabilirsiniz  Şu an BTC, ETH, LTC, QTUM, XEM, NPXS vb. coinler pos makinalarından alınabiliyor.  bu sisitem şu anda endonezya’da kulanılyor hedeflenen yer ise güney asya ‘daki tüm mağza’lara  ve pazarlara yayabilmek  son zamanlarda çıkan pundi haberleri  Endonezya menşeli blockchain startup’ı Pundi X, Çarşamba günü yayınladığı bir blog gönderisinde kripto PoS cihazlarının artık Binance Coin (BNB) de destekleyeceğini  söyledi. PoS cihazı üretimi ve geliştirmesi yapan Pundi X firmasının kripto para sektörünün 2021 yılına kadar 100.000 kripto PoS cihazları ile donatılacağını ifade etti.

Gönderiyi Paylaş

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>