Ana sayfa » Blog » Verge (XVG) Nedir ne işe yarar ?

Gönderiyi Paylaş

Altcoin / anasayfa

Verge (XVG) Nedir ne işe yarar ?

verge nedir

Verge (XVG) dünya geneli’de kullanılan bir  kripto para’dır. Bitcoinden sonra çıkan coinlere Altcoin denilmektedir, Verge (XVG) onlardan birtanesidir.  İlk yayınladığı zaman ismi  DogeCoinDark ismi ile bilinirdi ve 2014 yılında kullanılmaya başlanmıştı.  2016 yılında Verge (XVG) olarak değiştirildi.  DogeCoinDark isimlerini değiştirmelerinin sebebi ise İnternet ve sosyal medyada yayılması Verge (XVG) isimi ile değiştirildiğinde güncelik ve gizlilik ön plan’da olmuştur  ve bundan dolayı  yavaş yavaş  yayılmaya başladı.  DogeCoinDark isimleri’ni değiştirdiklerinde şöyle bir açıklama yapmışlardır.

“Blockchain teknolojisini günlük hayata getirerek dünya çapında insanlara güç kazandırır. Verge, direkt işlemlere hızlı, verimli ve özel bir şekilde katılmaya olanak tanır. Verge, işletmeler ve bireylere ödeme göndermek ve almak için esnek seçenekler sunar.”

Güvenlik Sistemi

Bu yazının üstüne Verge (XVG) çok büyük kazançlar yapmış ve yaptırmıştır.   Verge (XVG) kullanıcıları için güvenliğin en üst seviyede olması önemli bu yüzden Verge  (XVG) TOR I2P   gibi güvenlik  sistemleri kullanıyor.  TOR  oldukça güvenlik seviyesini artırıyor.   IP ‘ınızı neredeyse 3 saatte  bir yenileyerek  sizi çok iyi bir şekilde korur  İnternet aleminin kralı olarak görünen bitcoin (BTC) ile aynıdır ama bitcoin’den farkı kuşkusuz daha iyi bir şekilde hesaplarımızı koruyor.

boşluk (XVG)

 

Verge son dönemlerde çok yükselişe geçen bir kripto para birimdir.   Bunun yanı sıra verge her yerde ününü yayıp kendisini başarılara adamıştır  böylelikle  artık çok büyük bir coin olmuştur. .

Verge (XVG) Hangi Büyük Borsalarda Yer Alıyor

Gizli işlem yapabilme olanağı veren Verge son olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından Bitfinex’te işlem görmeye başladı. Başarılı ortaklıklar sağlayarak benimsenme oranını artırma çalışmalarını sürdüren Verge, Binance gibi pek çok borsa platformu üzerinden temin edebilmeniz mümkün.

 

Dünyanın dört bir yanında kullanılan verge ile uzaktan para yatırma işlemleri yapıyor.  Artık verge tüm dünyada ününü salmış. Birçok insan bu coin’i kullanıyor, bunun üzerine bir çok şirket ile anlaşma yapmışlar. Dünyada en iyilerin sırasında belkide 1. sırada  verge çok kişi tarafında kullanılmakta olsa bile bazı yani başka coin şirketleri onları kıskanıyor ve onlar İnternet üzerinde saldırılar yapıyor  ama verge çok iyi bir korunması olduğundan dolayı hiçbişey  yapamıyorlar. Bu yüksek korumadan dolayı Varge(XVG) Tor’a çok teşekür ediyorlar.

 

Gönderiyi Paylaş

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>