Ana sayfa » Blog » Tether (USDT) nedir? USDT Ne Demek ? Nasıl Alınır?

Gönderiyi Paylaş

Altcoin

Tether (USDT) nedir? USDT Ne Demek ? Nasıl Alınır?

Bugün tether nedir, Tether(USDT) ne demek, nasıl alınır, Tether Usdt güvenilir mi gibi konulara açıklık getirmeye çalışacağız, istediğiniz konuyu yazımızda bulamazsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

Tether Nedir?

Tether Limited tarafından verilen bir kripto para’dır. Tether 2015 yılında Hong Kong’ta kurulmuş, İsviçre’de ofisi bulunur. şu anda kripto para birimlerinin içinde 6. sırada  4.6 milyar dolar’la yer almakta’dır.Tether sadece Euro ve dolar’la alına bilen bir kripto para birimidir .tether şu anda sabit durumda olsada kripto uzmanlarına göre ilerki dönemlerde yükseleceğini belirtiyorlar.ilerde tether’inde bir bitcoin kadar olabileceğinden bahsediliyor.

Tether, omni protokolü ile blok zincirlerde bulunur.  Açık kaynaklı şifreleme simülasyonlarının verilmesi ve geri alınmasına imkan sağlayan blok zincirlerinin ara birim yazılımıdır. Hesabımızda gerçek fiyat para karşılığıyla %100 desteklenmektedir. Tether’ler ve Tether limited’in hizmet koşullarınca değişim gösterebilmektedir. Tether ileride yatırım yapılabilecek iyi bir yatırıma dönük kripto para birimidir.

Tether şu anda beta sürümün dedir. Tether’i sanal para birimi olarak kullanabileceğiniz bütün platformlarda kullanabilirsiniz. Genelde sanal parasının tam karşılığını almak isteyen kullanıcılar tether(USDT)’yi tercih etmektedirler.

Tether Güvenilir mi ?

Büyük para transferleri için kullanılan  USDT Tether, hemen hemen sabit değer kuru ile kullanıcıları büyük zararlara uğratmadan para transferleri için kullanılabilir.  Çok büyük değer kayıplarına uğramayan Tether Amerikan merkez bankası tarafından da desteklenmekte ve kullanılmaktadır. Para yatırma ve çekme işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilmemiz’de güvenimize güven katmaktadır.bazı kişiler bu kripto para birimini gizemli kripto para birimi’de diyorlar. Tether ne kadar güven veren maddesi varsa bi o kadarda  bizi korkutan yanı var korkulan yönleri;

Kripto para dünyasında yeni yayılan isimsiz bir rapor, Tether’ın Bitcoin’un fiyatını düşmemesi için destekliyor olabileceği şüphelerini doğurdu.

İstatistiksel analize göre Tether’ın sürüldüğü zamanlar Bitcoin fiyatlarındaki düşüşlere denk geliyor.

İsimsiz raporda “Tether’ın piyasa koşullarına göre para ihraç etmesinin yerine organik bir büyüme sürecinde olması ihtimali oldukça düşük.” ifadesine yer veriliyor.

Bitfinex’ed, Medium üzerinden yaptığı bir değerlendirmede Bitfinex’in Tether parası yarattığı ve bunları Bitcoin almak üzere kullanarak fiyatları artırdığını iddia etti. Benzeri yayınlanan isimsiz rapor’da Tether (USDT)’nin böyle iç karartıcı suçlamalar bulunmak’ta maalesef ki her kripto paranın kötü yanları vardır bunu da unutmayalım. Arkadaşlar tether 2015 yılından bu yana neredeyse sabit bi durumdaydı bu da 5 yıl’dır sabit olduğunun göstergesidir yatırım yapılır mı yapılmazı buna siz karar verin ?

Gönderiyi Paylaş

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>