Ana sayfa » Blog » Hangi Altcoin Daha Fazla Kazandırır (2019)

Gönderiyi Paylaş

Altcoin

Hangi Altcoin Daha Fazla Kazandırır (2019)

Bugün herkesin merak ettiği bir konuya değinmek istiyorum, hangi altcoin i alırsak ileride bize daha fazla para kazandırır konusunu ele alacağız. Bildiğiniz üzere bitcoin çıktığı ilk günlerde 1 dolara veya daha altındaydı, o zaman 100 dolar ile bitcoin alanlar şuanda milyarder oldular.

Bitcoinden sonra çıkan kripto paralara ise altcoin dendi.  Bitcoinin yükselmesiyle beraber altcoinlerde de yükselişin olduğunu gören kullanıcılar altcoinlere de ilgi duymaya başladı. Gerçekten altcoinler kazandırır mı ? Bu sorunun cevabı net olarak evet, eğer ki doğru altcoini bulup yatırım yaparsanız sizde hızlı bir şekilde yatırdığınız paranın katlandığını görebilirseniz.  Burada önemli olan ise iyi bir araştırma sonrası alınacak olan altcoindir. Eğer ki zirvede olan bir kripto para alırsanız kar etme olasılığınız çok düşüktür. Bundan dolayı alacağınız coin daha dipteyken almanız en mantıklısı olacaktır. Tüm dipte olan coinleri de almanızı tavsiye etmeyiz zira piyasadaki birçok coin dolandırmaya yönelik açılmıştır.  Az öncede değindiğimiz gibi sizlerin bu coinleri iyice araştırıp yol haritasına, yatırımlarına, söyledikleri işleri yapıyorlar mı? gibi soruların cevaplarını aldıktan sonra Altcoin alıp sonrada paranızın katlanmasını bekleyebilirsiniz.

Peki Hangi Altcoin Kazandırır?

Kesin bu altcoin kazandırır diye bir şey söylemek yanlış olur, fakat edindiğimiz tecrübeler kapsamında sizlere güvenilir ve kısa sürede size para kazandıracak altcoinleri sıralayabiliriz.

Yükselmesi Beklenen Altcoinler:

Binance Parası (BNB)

Binance Coin, Binance borsa şirketinin üretmiş olduğu bir kripto para birimidir.  Binance Coin son aylarda değer kaybetmiş olsa da yıllık değer artışına bakıldığında yüzde 400’lük bir değer kazanmıştır.  Binance Coin’i bu sıralamaya koymamızın sebebi en iyi altcoin borsası olan Binance’nin bu coinin üreticisi olmasıdır.

Litecoin (LTC)

Listemizin ikinci sırasında litecoin geliyor.  Litcoin en büyük altcoinlerden bir tanesi olmakla yerini almış durumda. Litecoin haziran ayından beri yüzde 13 artış göstererek yükselme eğilimli bir grafik çizdi.  Yıllık olarakta bakıldığında litecoin açık ara önde gibi gözüküyor.

LEO (LEO)

Birkaç hafta önce bu coin bitfinex borsasında yayınlanacağını bildirdi. Bunun üzerine bu kripto para 1 hafta içerisinde yaklaşık yüzde 70 bir artış gösterdi. Leo Coin haziran ayından itibaren yükseliş trendine ara ara geri çekilmelerde gözüküyor. Şuanda Leo Coin piyasası çok oynak bu oynaklıktan sizde yararlanabilirsiniz. eğer ki günlük alım satımlar yapıyorsanız bu coin şuanda tam sizlik.

TRON (TRX)

Tron şuanda 2 milyar doların üzerinde bir hacimli pazar payına sahiptir. Bundan dolayı kripto para alıcılarının ilgisini gün geçtikçe çekmektedir. 2019 yılı içerisinde bu kripto para yüzde 60 oranında artış gösterdi. Tron‘un şuan güncel fiyatı 0.2 olarak gözükmekte fakat ileride ne olacağı hiç belli olmaz. Bir tek şey biliyoruz uzun vadede saydığımız tüm bu coinler bugünkü güncel fiyatlarının iki üç katına çıkacağıdır.

 

 

Gönderiyi Paylaş

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>